KURUMSAL

Hakkımızda


TASARIM DÜNYASININ EŞSİZ RENK, BİÇİM VE ŞEKİLLERİ TAVİLO'DA HAYAT BULUYOR...    

Gen-Art A.Ş. Gentaş Grup bünyesinde üretilen Werzalit ve Metal ürünlerin Türkiye pazarındaki dağıtım ağını oluşturma, aynı zamanda tüketicinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda Werzalit ve Metal ürünleri geliştirmek amacıyla 1993 yılında Gentaş Grup bünyesinde kurulmuştur. 

2008 yılında mimarlara,tasarımcılara ve proje sektöründe çalışan diğer profesyonellere çözüm ortağı olma yönünde bir adım atan Gen-Art, TAVİLO markasıyla sektörde yeni yerini almıştır. Yenilikçi tasarım anlayışı ile tecrübesini ve gücünü,teknolojik yatırımlarla genişleten TAVİLO, sizlere ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede sunmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.Modern teknikler ve ileri üretim teknolojileri kullanarak fabrikasyon yöntemlerle uluslararası kalite standartlarında üretimini gerçekleştiren TAVİLO, akıllı detayları, estetik çizgileri, canlı renkleri ve genç, dinamik,araştırmacı ekip ruhuna bezenmiş yapısıyla dünyada marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. 

TAVİLO, üretiminde fikir ve tasarım ilkelerini bir araya getirerek yaşam alanlarınızda size özel çözümleri dilediğiniz görünümle sunmak ve yenilikler getirmek amacındadır. TAVİLO; sizler için mükemmeli arayıp ve geçmişten gelen geleneklerle geleceğin teknolojilerini harmanlayarak güzellikler ortaya koymaya devam edecektir.

Test

Form Gönderimi

Tamam

Adres: Taşdelen Caddesi No: 27 Siteler 06160 ANKARA
Telefon: +90 312 348 34 34
Faks : +90 312 348 39 39
E-posta :  info@gen-art.com.tr